swietokrzyskie.info


Środa, 10 czerwca 2026, Do końca roku 204 dni Imieniny: Bogumiła, Diany, Małgorzaty

Wiadomosci

KURSY W GCK

Dodane: lkobos Data: 2012-02-03 13:39:56 (czytane: 10496)  Wersja do druku

Gminne Centrum Kultury w Solcu- Zdroju informuje , że w budynku GCK przy ul. Partyzantów odbywają się kursy dla rolników oraz dla pracujących.

Organizatorem kursów jest firma Creator sp. z o.o. W chwili obecnej trwa kurs „Opiekun osób starszych”, „Wizaż i pielęgnacja paznokci”  dla rolników

 kursy_1.jpg

 oraz  „Mała gastronomia z elementami kuchni regionalnej” dla pracujących i „Organizator usług gastronomicznych” dla przedsiębiorców. Na ostatnich zajęciach dla przedsiębiorców właściciele firm oraz ich pracownicy uczyli się na lekcjach carwingu jak wykonywać dekoracje w owocach i warzywach.

kursy_2.jpg 

kursy_3.jpg 

 kursy_4.jpg

kursy_5.jpg 

Trwa nabór chętnych na kolejną edycję kursu „Organizator usług gastronomicznych”  oraz pracownik administracyjny dla przedsiębiorców, a także catering i mała gastronomia dla rolników. Szczegółowe informacje można uzyskać w GCK (Tel. 41 377 60 49) oraz w firmie Creator sp. z o.o.  w Kielcach (Tel. 41  343 14 92).

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Nasz patronat

Data: 2026-06-20, godz: 9.00

Przywitanie Lata - Zawody Wędkarskie

Młodzi miłośnicy wędkarstwa będą mieli okazję rozpocząć wakacje w wyjątkowy sposób. W sobotę, 20 czerwca 2026 roku, nad zbiornikiem w Radzanowie odbędą się otwarte zawody wędkarskie 'Przywitanie Lata', skierowane do dzieci i młodzieży do 18. roku życia.



Wróć do góry